fbpx
Політика
Розслідування проти Януковича практично закінчене – Шокін

Генпрокурор вірить в можливість притягти колишнього президента до відповідальності.

Розслідування у справі колишнього президента України Віктора Януковича практично закінчено, повідомив генеральний прокурор Віктор Шокін.

Він зазначив, що встановлена причетність Януковича до організації вбивств на Майдані.

“Практично справа закінчена. Зрозуміло, що він керував через своїх людей організацією вбивств на Майдані”, – заявив Шокін в ефірі телеканалу Інтер в неділю ввечері.

Він також відповів на запитання про можливість залучити Януковича до відповідальності.

“Як тільки війна на сході припиниться – а, я сподіваюся, вона припиниться, – то здоровий глузд і торжество міжнародного закону восторжествує, і ми зможемо отримати Януковича до себе в Україну”, – сказав генпрокурор.

10 грудня минулого року Янукович заявив, що винними в розстрілі учасників акцій протесту на Майдані в лютому 2014 року є представники нинішньої влади країни.

22 січня в ГПУ повідомили, що стосовно Віктора Януковича та його підлеглих, які підозрюються у скоєнні економічних афер, відкриті сотні кримінальних проваджень, але збір доказів затягується.

Також стало відомо, що з офіційного сайту Інтерполу пропали дані про майже всіх українських чиновників часів Януковича, які перебували в міжнародному розшуку.

Джерело.

Реклама