fbpx

Red Bull вибачився перед індонезійцями за таємні рекламні стрибки по храмам

Храмовий комплекс Боробудур на острові Ява знаходиться під охороною ЮНЕСКО

Компанія Red Bull принесла офіційні вибачення Індонезії за те, що під час таємної зйомки реклами один з акторів стрибав по храмах. Про це повідомляє Лента.ru з посиланням на The South China Morning Post.
Зазначається, що інцидент стався в храмовому комплексі VIII-IX століть Боробудур. Коли знімальна група прибула в храм, охоронці суворо попередили операторів і артистів, що лазити і стрибати по архітектурним спорудам, які знаходяться під охороною ЮНЕСКО, заборонено. Тим не менш співробітники Red Bull дочекалися, поки охорона піде, і все-таки зняли ролик. В процесі актор дерся і скакав по стінах і дахах стародавнього храму, причому в одній зі сцен промайнув знак “Залазити заборонено”.

Знятий в результаті рекламний ролик викликав масове обурення в Індонезії. Після цього компанія була змушена вступити в переговори з владою. В результаті, оскільки будівлям не було заподіяно ніякої шкоди, уряд задовольнився офіційними вибаченнями, а також попросив Red Bull зняти ще одне відео, в якому б пояснювалася важливість охорони пам’яток архітектури та релігійних споруд.

Читайте також: Турчинов відповів Путіну на “внутрішній конфлікт в Україні”

Для довідки: Храмовий комплекс Боробудур розташований на острові Ява. Незважаючи на поважний вік, храм досі є місцем паломництва і молитов. Буддисти вірять, що дотик до всіх 504 статуй Будди на верхньому ярусі приносить щастя. Храм був відкритий європейцями на початку XIX століття і частково розграбований, пізніше відреставрований. Комплекс включений в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У 1985 році мусульманські екстремісти намагалися підірвати храм, але невдало.

Джерело.

You cannot copy content of this page