fbpx
Політика
Турчинов відповів Путіну на “внутрішній конфлікт в Україні”

В Україні немає внутрішнього конфлікту, а є неоголошена брутальна війна, яку веде проти українців Росія
Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов.

“Заявивши про непричетність РФ до військового протистояння в Україні, Володимир Путін ще раз продемонстрував, що політика Кремля базується на цинічній брехні та підступності”, – зазначив Турчинов.

Він зазначив, що чергові беззаперечні докази російської військової агресії проти України “можна знайти навіть на офіційному сайті адміністрації президента Росії”.

“Так, у червні цього року Путін підписав укази про присвоєння генеральських звань кадровим російським військовим за злочини, вчинені на сході нашої країни”, – сказав він.

За словами Турчинова, звання генерал-лейтенанта було присвоєно генерал-майору Асапову В.Г., який з квітня 2015 по травень 2016 року командував 1-м армійським корпусом, розташованим на окупованій частині Донецької області. Звання генерал-лейтенанта присвоєно генерал-майору Юдіну С.С., який з січня по квітень 2015 командував 2-м армійським корпусом, розташованим на окупованій частині Луганської області. Звання генерал-майора присвоєне полковнику Рузинському А.Ю., який з квітня 2015 по травень 2016 року командував 2-ю окремою мотострілецькою бригадою (Луганськ) 2-го армійського корпусу.

Читайте також: Відсьогодні змінюється порядок оподаткування пенсій

“Ці два армійські корпуси, що ведуть проти нас війну на сході України, є невід’ємною складовою Збройних Сил Росії та підпорядковані безпосередньо Центру територіальних військ Південного військового округу РФ”, – наголосив Турчинов.

“Брехливим путінським заявам можуть вірити тільки зазомбовані кремлівською пропагандою постійні глядачі російського телебачення”, – підсумував секретар РНБО України.

Джерело.