fbpx
Події
Залишилися дружина і двоє дітей. Раптово загинув відомий спортсмен під час тренування (фото, відео)

Знаменитий італійський професійний велогонщик, який виступав за команду Astana Pro Team Мікеле Скарпоні трагічно загинув у суботу, 22 квітня. Найбільш життєрадісного члена казахстанської команди під час тренування збив мікроавтобус.

Обозреватель” розповідає, чим же прославився цей спортсмен.

Скарпоні до 2010 року переважно виступав за італійські команди континентального рівня, кращими його результатами на цьому відрізку кар’єри стали перемоги на етапах Джиро д’Італія і перемога на Тіррено-Адріатико 2009.

У 2011 році Мікеле підписав контракт із командою ПроТура Lampre-ISD. Через кілька місяців зайняв друге місце в генеральній класифікації Джиро д’Італія 2011 року, а пізніше був визнаний переможцем гонки через дискваліфікацію Альберто Контадора. На Джиро д’Італія 2012 Скарпоні намагався захистити свій титул, але в підсумку став лише 4-м. Перед Тур де Франс 2012 вважався одним із фаворитів гонки, однак через накопичену загальну втому став лише 24-м у генеральній класифікації. Кращим результатом спортсмена на тому Турі стало друге місце на 10-му етапі після затяжного відриву.

17 квітня 2017 року виграв перший етап Альпійського Туру, зайняв у загальному заліку гонки четверте місце. Після останнього етапу, який пройшов 21 квітня, повернувся додому в філоттрано для підготовки до Джиро д’Італія, на якій повинен був стати капітаном команди.

Читайте також:ВІДОМИЙ СПІВАК ЗНАЙДЕНИЙ МЕРТВИМ У СВОЇЙ МАШИНІ (ФОТО)

Related Post

facebook