Події
Путін вкрив цинічними обвинуваченнями Україну через Донбас

Президент Росії Володимир Путін заявив, що загостренням бойових дій на Донбасі спровокувала Україна, яка таким чином планує досягнути кілька цілей.

Про це він сказав під час спільної прес-конференції із президентом Угорщини, повідомляє “Українська правда”.

На мій погляд є кілька причин, чому це відбувається зараз. Перша причина полягає в тому, що українському керівництву потрібні гроші. Гроші краще за все вибивати із Євросоюзу, із окремих країн Європи, зі США та з міжнародних фінансових інститутів, виставляючи себе в якості жертви агресії,
– сказав російський президент.

“Друге, як ми знаємо, під час передвиборної кампанії в США діюча українська влада зайняла односторонню позицію в підтримці одного з кандидатів. Окремі олігархи з дозволу політичного керівництва фінансували цього кандидата, чи кандидатку. Тепер їм треба налагодити стосунки із діючою адміністрацією. А через конфлікт – це завжди зручніше, легше втягнути діючу адміністрацію в рішення українських проблем і наладити таким чином діалог”, – сказав Путін.

Він зазначив, що третя причина є “внутрішньополітичною”.

Читайте також: СУД ДОЗВОЛИВ АРЕШТУВАТИ ЕКС-ПРЕЗИДЕНТА ЯНУКОВИЧА

На фоні очевидних невдач у сфері економічної, соціальної політики активізувалася опозиція. Її треба заткнути, мобілізувати навколо діючого керівництва населення. Це завдання теж досягається на фоні якогось конфлікту,
– сказав глава РФ.

Путін також заявив, що українська влада наразі “не готова до виконання мінських домовленостей і шукає привід, щоб відмовитися від їх виконання”.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook