Політика
Путін х..ло. Є вош, а є гнида. 11 незабутніх тез Савченко з першої прес-конференції у Києві (відео)

Факти ICTV зібрали найщиріші і найгостріші слова нардепа і льотчиці Савченко.

Якщо українці захочуть – готова стати президентом – Якщо вам треба, аби я була президентом – я ним буду. Але я не вірю, що люди навчилися голосувати не за гречку… Я люблю літати, але якщо треба… Я знаю, що треба виправити. Сестра мені казала: Кожен українець повинен побувати в Європі, аби побачити, чого він хоче. Або хоча би у Львів, на Волинь, в Ужгород. Я поїжджу по країні, аби набратися досвіду. Про справжню Росію – Я два роки вимушено жила в Росії. Все, що я бачила – в’язниця.

Два роки я дивилася російське телебачення. Спекулювання, історія обрізається… Роль пропаганди має місце в кожному ТБ, але треба дружити з головою. Вони говорили, що повернення Криму – це історична справедливість. Але тоді запитання – що таке Росія? Що в неї входило? Почнімо відрізати від неї шматки, які раніше не входили до складу цієї країни… Про звільнення Донбасу – Я за те, аби працювати над звільненням окупованих територій. Як? Поки що я можу просто покласти своє життя. Але як зробити з політичної позиції – не знаю. Але навчуся. Хочу скласти міжнародний комітет з приводу політв’язнів та звільнення територій саме з тих фахівців, які мені писали у в’язницю. Це один із методів.

Савченко про Порошенка – З президентом ми говорили про вручення зірку-ордена. Просто вийшли до журналістів. Дякую і президентові за те, що я на волі. Не пам’ятаю, чи подякувала президенту. Він спитав, чи хочу я займатися політикою – я відповіла, що подумаю. Бо не зрозуміла, куди я впала.

Про Крим – Треба було Крим не віддавати. Треба було захищати нашу землю. Чому не захистили? Треба питати, і в мене теж. Бо я була на той час старшим лейтенантом? – сказала Савченко.

Про роботу в Раді – Я зніму з трибуни себе і повішу плакат: – Волю всім, хто ще сидить у Росії. З чим працюватиму? Я знаю армію та в’язницю – те, що пройшла. Я займатимуся комітетом чи комісією по армії, контролем за логістикою і тим, що відбувається.

Савченко до Путіна –  Що сказати Путіну? Відчепися від України! Залиш своє царство! Життя одне – здохнеш все одно! Найпопулярніша теза про Путіна, яку зустріли оплесками – Я можу говорити зараз вільно без поправок як політик. Я не знаю особисто Путіна. Тому не можу сказати, що я особисто про нього думаю. Скажу, яким його бачила по російському ТБ – це дуже негарна людина: ні фізично, ні всередині. Путін х..ло. Є вош, а є гнида. Я Путіна бачу як гниду. Це перше візуальне враження.

Про ГРУшників Алесандрова і Єрофеєва – Єрофеєв та Александров у Росії ще живі? Я не знаю. Хай живуть. Вони хотіли поспілкуватися зі мною і точно так я би хотіла би з ними поспілкуватися. Нам є про що говорити. Ми бійці. Я до них зі зброєю не ходила, але не вважаю, що солдатів можна судити кримінальними судами.

Правда про АТО на Донбасі – Чому війну називають АТО? Якщо хочеш відчути філософію війни – пряма дорога в батальйон. Люди бояться таких слів, як громадянська війна. Для мене це війна. Ворог – Росія. Є ще противники, ті, хто задурені Росією. Попередження політикам – У політиці я вчитимуся. Я 10 років служила не тому, що була згодна з системою. Я боролася з нею. Я не перебіжчик і не вийду з Батьківщини. Якщо щось не влаштовуватиме – говоритиму з колегами-депутатами. Я не зкурвлюся.

Читайте: УКРАЇНЦІ, ЯКЩО ВАМ ТРЕБА, ТО Я БУДУ ПРЕЗИДЕНТОМ, — САВЧЕНКО

Перша прес-конференція Савченко: онлайн трансляція (СТРІМ) Прес-конференція тривала більше години. Надія пообіцяла ще раз зустрітися із пресою і відповісти на всі запитання, на які не встигла.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook