fbpx

Принцеса Шарлотта неочікувано “випалила” журналістам після хрещення принца Луї: “А вас не кликали”(відео)

Маленька принцеса Шарлотта, яка є однією з дітей подружжя Кейт Міддлтон і принца Вільяма, неочікувано “випалила” журналістам після хрещення принца Луї. Про це повідомляє 24 канал із посиланням на британські ЗМІ.

Хрещення принца Луї – третьої дитини герцога і герцогині Кембриджських відбулося 9 липня у Лондоні в королівській каплиці Сент-Джеймсському палаці. Церемонію хрещення провів архієпископ Кентерберійський Джастін Велді, де і були присутні місцеві представники ЗМІ.

Після хрещення маленького принца Луї сім’я герцогів Кембриджських покинула каплицю. Але в останній момент принцеса Шарлотта вразила не лише папараці, а й її батька принца Вільяма, який усміхнувся на таке раптове виявлення характеру доньки.

“А вас не кликали”, – сказала вона. Щоб переконатися, що журналісти вірно її зрозуміли і залишилися стояти на своїх місцях, вона уважно стежила за ними, постійно обертаючись.

Читайте також: Згадати і порівняти: три образи герцогині Кембриджської у день хрещення її дітей

Справа в тому, що в Кларенс-хаус, де з нагоди хрещення принца Луї мав відбутися святковий прийом, вхід журналістам і справді закритий. Але принцеса Шарлотта чомусь вирішила ще раз про це нагадати журналістам, які лише здивовано усміхнулись на це.

Варто додати, що манери у маленької принцеси завжди хороші. Коли вона прибула на урочисту церемонію, вона обмінялася ввічливим рукостисканням з архієпископом Кентерберійським, а потім потиснула руку настоятелю Королівської каплиці Чартрзу Річарду. Вона була одягнена в ніжно-блакитну сукню і сандалі такого ж кольору.

You cannot copy content of this page