fbpx
Дозвілля
Згадати і порівняти: три образи герцогині Кембриджської у день хрещення її дітей

Герцогиня Кембриджська та принц Вільям батьки трьох дітей і кажуть, на трьох пара зупинятися зовсім не збирається, пише ТСН.

Але зараз не про це, адже вчора відбулася церемонія хрещення молодшого сина пари – принца Луї Артура Чарльза, пропонуємо вам згадати і порівняти всі три образи герцогині Кембриджської в цей знаменний день – день хрещення дитини.

Читайте також: Принц Вільям і Кейт Міддлтон охрестили сина: казкові фото

У день хрещення принца Джорджа 23 жовтня 2013 року в цій же каплиці Сент-Джеймського палацу Кетрін з’явилася в кремовому костюмі з рюшами і капелюсі.

Ще через два роки під час хрещення принцеси Шарлотти 5 липня 2015 року, яке пройшло в церкві Святої Марії Магдалини в Сандрінгемі, герцогиня вийшла в світ у білосніжній сукні і дуже схожому капелюшку на попередній.

Вчора Кетрін знову з’явилася на публіці в світлому вбранні від Alexander McQueen і абсолютно несподіваному капелюсі від Jane Taylor. Навіть декольте у герцогині Кембриджської було глибше, ніж два попередніх рази.

Та і з дитиною на руках вона тримається все впевненіше. Ми майже не сумніваємося, що через кілька років у Кембриджі знову оголосять про поповнення в родині.