fbpx
Світ
Пригожин про Євробачення 2017: Це просто небезпечно, ми ризикуємо

Російський продюсер Йосип Пригожин висловив думку, що російській делегації варто відмовитися від поїздки до Києва в 2017 році через те, що “це небезпечно”.

Вчора, 9 вересня, стало відомо, що Євробачення 2017 буде приймати столиця України – Київ. Разом з тим міністр культури Євген Нищук зазначив, що російських діячів культури, які числяться в чорних списках СБУ, до Києва не пустять.

Ця заява не залишилося без коментарів тих самих діячів культури РФ, яким в Україну в травні наступного року точно не потрапити. Так, російський продюсер Йосип Пригожин в коментарі виданню Рідус заявив, що радить російським артистам утриматися від поїздки: “Яка гарантія безпеки учасника і всієї російської делегації? Про що ми можемо говорити, якщо це просто небезпечно, ми ризикуємо “.

Читайте також: “Компромісів не буде”: Україна не пустить на “Євробачення-2017” росіян зі списку санкцій

Пригожин зазначив, що не розуміє підвищеного інтересу Росії до конкурсу і, на його думку, росіянам давно варто було б відмовитися від участі в ньому: “Чим більше ми будемо їм потурати, тим більше будемо принижувати себе, тільки і всього … Це називається хороша міна при поганій грі, розумієте? Росія – велика, потужна країна. У нас стільки своїх проектів. Є Голос на Першому каналі, є інші конкурси, фестивалі. А ми носимося з цим Євробаченням “.

Щодо того, що ряду артистів з Росії в’їзд на територію України просто заборонений, Пригожин також відповів досить різким коментарем: “Право визначати, хто представлятиме країну на міжнародному конкурсі, має тільки Росія. І Києву доведеться з цим вибором вважатися “.

На думку російського продюсера, подібними діями представники української влади за фактом розривають всі дипломатичні і культурні відносини і перешкоджають простому спілкуванню людей. При цьому Пригожин висловив думку, що через рік ситуація може скластися інакше: “Може бути, влада в Україні зміниться і всі проблеми будуть залагоджені”.

Нагадаємо, днями продюсер Йосип Пригожин заявив, що ні він, ні його дружина Валерія не підписували ніяких документів щодо анексії Криму.

Читайте також: Немає жодного підпису Пригожина і співачки Валерії про анексію Криму, – російський продюсер намагається відмовитися від своєї позиції (відео)

Джерело.