fbpx

“Компромісів не буде”: Україна не пустить на “Євробачення-2017” росіян зі списку санкцій

Україна не допустить до участі в міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення-2017” артистів із Росії, які потрапляють під санкції.

Про це на прес-конференції повідомив міністр культури Євген Нищук.

“Ті особи, які в будь-якій країні, не тільки в Україні, потрапляють під санкції тих чи інших органів. Не Міністерства культури, а Служби безпеки України, вони сюди (в Україну. – Ред.) не в’їдуть”, – заявив Нищук.
Міністр додав, що перелік осіб, які підпадають під санкції, Росія знає, і якщо російська сторона усвідомлено подаватиме на конкурс такого артиста, це буде явною провокацією.

Читайте також: Сльози Варум і повага Агутіна: українка зворушила “Нову хвилю-2016” (відео)

“Про ці особистості Росія може дізнатися, і якщо вони будуть свідомо йти на перемогу такої особистості, то це стане свідомою провокацією. Вони ж будуть знати наперед, що ця особа потраплятиме під санкції, і навіщо їй тоді йти на відбір і перемагати”, – сказав міністр.

Водночас він наголосив, що в Росії дуже багато хороших і порядних виконавців, які зможуть взяти участь у конкурсі.

“Але насправді в Росії є безліч порядних виконавців, які розуміють, що мир – це головне, що мовою агресії спілкуватися не можна, принижувати будь-який народ, а тим більше сусідів, не можна. А розмовляти виключно професійною мовою: у цьому випадку – музика і спів”, – сказав Нищук.

Причому рішення стосується абсолютно всіх артистів – і тих, хто захоче приїхати в Україну як гість, і можливих конкурсантів. Міністр наголосив, що жодних компромісів у цьому питанні бути не може.

Читайте також: Стало відомо де пройде Євробачення 2017

Джерело.

You cannot copy content of this page