fbpx
Політика
“Придбав квартиру в центрі Києва прозоро”,- Лещенко журналістам в кулуарах

Народний депутат Сергій Лещенко прийшов у Верховну Раду.

 він заявив, що придбав квартиру в центрі Києва прозоро.

“Буде перевірка Національного антикорупційного бюро. І компетентний орган має зробити свої висновки. Тут немає взагалі жодної проблеми”, – заявив він.

“У нас корупціонери ховаються за офшорними компаніями і підставними особами, займаються розкраданням бюджетних коштів. В даному випадку ідеться про абсолютно протилежну ситуацію на 180 градусів”, – продовжив депутат.

Також він заявив, що купив квартиру у центрі Києва за ринковою ціною.

Читайте також: Колекціонер: “скромний” Лещенко виявився власником кількох квартир – ЗМІ

“У забудовника була криза ліквідності. Їм не вистачало обігових коштів для завершення робіт у короткому інтервалі часу. Виставили на ринок кілька квартир на продаж. Продавали багато за однієїю ціною. Дехто каже, вона висока. Насправді для цього району ця ціна адекватна. Є навіть певний ажіотах навколо такої ціни”, – сказав Лещенко.

Депутат також заявив, що квартиру оформить спільно зі своєю майбутньою дружиною. Додав, що квартира з’явиться у декларації 2016 року.

Лещенко заявив, що має близько 6 джерел доходів. “Десь до 50 тисяч гривень на місяць”, – сказав він.

Лещенко придбав квартиру в новобудові по вулиці Франка. Загальна її площа – 192 м кв. Така квартира коштує 7,5 млн грн, каже журналіст Андрій Дзиндзя, який опублікував виписку з реєстру нерухомості.

Депутат розповів, що нерухомість записав на себе.

На своїй сторінці в Facebook нардеп написав, що частина грошей на купівлю – це його заощадження “як колишнього співвласника “Української правди”. Крім цього в 2013-2014 роках він задекларував дохід понад 100 тис. дол. Частину грошей взяв у своєї дівчини – діджея Анастасії Топольської.

А половина суми придбання – це “позика від засновника “Української правди” Олени Притули терміном на 10 років.

Вчора депутат не з’явився на засідання парламенту. Заявив, що перебував у Тбілісі.

Читайте також: Коломойський: “Хочете знати звідки у Лещенка гроші на елітну нерухомість?”

Джерело.