fbpx
Політика
Перемога України змінить світ – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський  у Вестмінстерській залі парламенту Британії подякував Сполученому Королівству за військову допомогу та відзначив особливий внесок Лондона у підтримку України.

“Я також маю намір сказати йому щось дуже важливе не лише для майбутнього України, а й для майбутнього Європи. У Великій Британії король є пілотом Військово-повітряних сил. А в Україні сьогодні кожен льотчик – король. Тому що їх так мало, вони такі дорогоцінні.

Ми робимо все можливе й неможливе, щоб світ надав нам сучасні літаки для розширення можливостей та захисту пілотів, які захищатимуть нас”, – заявив Зеленський.

“Пані й панове, дякую вам за вашу хоробрість. Від імені усіх нас. Ці всі оплески – для вас. Лондон стоїть поруч з Києвом з першого дня, з перших хвилин повномасштабної війни. Британія простягла руку допомоги вже тоді, коли світ ще не розумів, як реагувати.

Борисе, вам вдалося об’єднати інших, коли це здавалося абсолютно, абсолютно неможливим. Ви усі продемонстрували характер, сильний британський характер. Ви не пішли на компроміси щодо України.

І таким чином – не пішли на компроміси щодо своїх ідеалів, і діяли згідно з духом цих видатних островів. Я дякую вам за це”, – сказав Володимир Зеленський.

“Ми завжди перемагатимемо зло. Це лежить в основі наших і ваших традицій. Але як тільки старе зло переможене, нове намагається підняти голову… Але ми знаємо: свобода – переможе, ми знаємо, що Росія – програє”, – сказав Зеленський під оплески британських депутатів.

Він додав, що перемога України змінить світ, і це будуть саме ті зміни, яких світ довго потребував.

“Британія йде разом з нами до найбільшої перемоги в нашому житті. Це буде перемога над самою ідеєю війни. Після перемоги України будь-який агресор – великий чи малий – знатиме, що на нього чекає у разі атаки на міжнародний порядок”, – додав президент.

Букінгемський палац також підтвердив, що король Чарльз матиме сьогодні аудієнцію з Зеленським.

You cannot copy content of this page