fbpx
Політика
Коломойський: “Хочете знати звідки у Лещенка гроші на елітну нерухомість?”

Про Ігор Коломойський написав у Фейсбук.

“Хочете знати, звідки у чесного журналіста та депутата Сергія Лещенка гроші на елітну нерухомість в центрі Києва? Можу розповісти!

Але для початку нагадаю, чому ми в Дніпрі вважаємо Сергійка п…. У 2014 році після анексії Криму Сергій закликав новообраного президента Порошенка негайно боротися з новим “Кадировим” Коломойським і його приватною армією. Закликав розформувати спонсоровані нами добробати Дніпро-1, Дніпро-2, Кривбас, Правий Сектор і багато інших, яким наш Фонд оборони країни також надавав допомогу.

Добробати, завдяки яким сепарська зараза не потрапила на більшу частину Донецької і Луганської областей, в Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Херсон. По суті, Лещенко діяв на користь Росії і божевільного карлика.

Так ось, основні джерела доходів:

1. Григоришин. Приклади – лояльне інтерв’ю на Укрправді, допомога з депутатськими запитами для друзів (http://gazeta.ua/…/_leschenko-vikoristovuyuchi-deput…/661175), лобіювання інтересів серед потрібних політиків.

2. Пінчук. Давав гроші як Лещенку, так і Мустафі. Всі атаки Лещенка на мене закінчилися із закінченням суду в Лондоні між мною і Пінчуком. І це не збіг.

3. Джинса на Укрправді від різних замовників. Серед клієнтів Сергія – від регіоналів до Тимошенко. У передвиборчий час за колонку або блог мінімальний прайс 10тис УСД.

Звичайно, багато хто (переважна більшість) представників ЗМІ беруть гроші за публікації. Але не всі намагаються виглядати святими антикорупціонерами, європейськими політиками. Тому за лукавство Сергій повинен бути покараний. Як мінімум, презирством”.

Читайте також:  Найєма відкликали з посади заступника голови БПП

Джерело.