fbpx
Політика
Колекціонер: “скромний” Лещенко виявився власником кількох квартир – ЗМІ

Народний депутат Блоку Петра Порошенка Сергій Лещенко, який опинився в епіцентрі скандалу після покупки елітного житла у центрі Києва площею 192 квадратних метри, є власником ще двох квартир у столиці, крім новопридбаної.

Про це пишуть “Букви“.

Так, згідно з випискою з Державної фіскальної служби, як фізична особа-підприємець нардеп зареєстрований у квартирі за адресою проспект Героїв Сталінграда, 2-г, квартира 184 у престижному житловому комплексі “Оазис”, розташованому в районі, який носить назву “Оболонські Липки”.

Згідно з оголошенням на одному із сайтів з продажу нерухомості, 3-х кімнатна квартира у цьому будинку площею 105 кв. м коштує 244 тис. доларів.

Також у Державному реєстрі майнових прав зазначено, що крім скандальної квартири на вулиці Франка, 11, Сергій Лещенко володіє квартирою розташованою у новобудові по вул. Вадима Гетьмана, 1а.

Як стверджує “Країна“, будинок є “новобудовою” бізнес-класу, а за квартиру в момент придбання у 2010 році нардеп міг заплатити близько 130-150 тис. доларів.

Водночас у податковій декларації політика за 2015 рік вказано дві квартири: одна площею 60 кв. м і друга – 24,9 кв. м, де Лещенку належить лише 1/3 частина.

Як повідомлялося раніше, нардеп Сергій Лещенко купив величезну квартиру в центрі Києва, що викликало шквал обурень у соціальних мережах. Сам політик заявив, що є “людиною скромною” і довго шукав собі квартиру “на все життя”.

Читайте також: Лещенко придбав 192 квадратних метра елітної нерухомості в центрі Києва

Джерело.