fbpx
Політика
Український бюджет витратить 33 млн грн на зйомки комедійного серіалу, в якому піарять відомого українського агробарона та власника ФК “Інгулець” Поворознюка. Це вже викликало черговий скандал у соцмережах на тему нецільових витрат у воєнний час

Український бюджет витратить 33 млн грн на зйомки комедійного серіалу, в якому піарять відомого українського агробарона та власника ФК “Інгулець” Поворознюка. Це вже викликало черговий скандал у соцмережах на тему нецільових витрат у воєнний час.

Державний тендер, опублікований на Прозорро, виграла компанія продюсера Юрія Горбунова Прототип Продакшен. Мова про 24-серійний драмед під назвою “ПГТ Інгулець”.

Один із персонажів серіалу Олексій Паровоз на прізвисько “Батя” фактично списаний з Поворознюка (у Петровському районі Кіровоградської області він широко відомий як “тато”), який, до речі, завжди дуже позитивно відгукувався про Зеленського і нещадно матюкав його політичних супротивників.

Зазначимо, що продюсер фільму Юрій Горбунов на своїй сторінці в Інстаграм, у відповідь на критику нецільових витрат у воєнний час, заявив, що зніматиме “патріотичний та гумористичний серіал”, ідея якого народилася під час концертів перед бійцями ЗСУ, які вимагають більше гумористичних тем .

В соцмережах почали активно обговорювати створення серіалу, більшість реагує різко негативно.

Так, пише Кондратюк: “Вибір простий: або дрони (та інші засоби ураження окупантів), або – серіали і барабани. Але останніми рашиста з України не вигониш! (якщо і давати бюджетні гроші кінобізнесу під час війни – то на документальні фільми.

Які фіксуватимуть силу і незламність ЗСУ, трагедію та героїзм українців, і злочини російських варварів-окупантів)”.

“Ви будете сміятися, а може і сльозу пустите, але серіал «Інгулець», який вироблятимуть за державні кошти справді про Поворознюка (Ось опис з сайту прозоро):

Жанр: драмеді. Логлайн проєкту: Два талановитих айтишніка Максим та Данило втікають з фронтового Харкова і, по дорозі на Львів, опиняються на Кіровоградщині в смт «Інгулець», де всім керує фермер Олексій Паровоз по кличці «Батя». Програмістів записують до місцевої самооборони і призначають чергувати на місцевий блокпост і час відчасу працювати на фермі.

Немає слів…”, прокоментував народний депутат Микола Княжицький.

You cannot copy content of this page