fbpx
Без рубрики
Продажний одеський суддя отримав підозру про вчинення злочину (відео)

 

Прокуратура Одеської області повідомила про підозру судді Київського райсуду Одеси Сергію Реві, який підозрюється у винесенні завідомо неправосудних рішень.

Про це заступник Генерального прокурора України – прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе написав у facebook, оприлюднивши відео з кабінету суду, зазначивши про як мінімум два епізоди справ.

Зокрема, “у цивільній справі підозрюваний визнав недієздатним громадянина і призначив йому опікуна без проведення необхідної для цього експертизи, а також без участі в процесі органів опіки та піклування. Крім того, він допустив це рішення до негайного виконання – шляхом відмови від встановлення терміну для його оскарження. Як результат – двоє неповнолітніх дітей втратили законно належну їм спадщину”.

І це не єдиний факт скоєних порушень, додав Сакварелідзе: “Розглядаючи іншу цивільну справу, суддя фактично вивів заставне майно, внаслідок чого підприємство не змогло виконати свої кредитні боргові зобов’язання. При цьому ці кредитні зобов’язання були переведені на інше публічне акціонерне товариство рішенням цього ж судді”.