Дозвілля
Прем’єра! DZIDZIO – Птахоподібна (відео)

«На кожній забаві хтось завжди напивається і стає птахоподібним. Згадайте той момент, коли ви не планували напитися, а сталося як завжди. Алкоголь взяв вас так, як ніколи! Може ви й не хотіли, бо ви ж культурна, вихована особистість. Але у той момент, немає значення, яка у тебе освіта, з якої ти сім’ї, ти перетворюєшся у Птахоподібну людину. Пийте, гуляйте, але знайте міру!» – застерігає Дзідзьо.

Спеціально для зйомок кліпу відомий львівський скульптор Володимир Цісарик виготовив статую Птахоподібної людини, в усіх елементах якої впізнаються рядки застільної пісні гурту DZIDZIO. Важить “Птахоподібна” приблизно півтони і на зріст 180 сантиметрів.

Крім того, Дзідзьо разом зі скульптором вирішив вилити 15 маленьких копій статуеток з бронзи, які подарує солідним людям. Кожна статуетка буде мати свій сертифікат і серійний номер. Одну зі статуеток мегапопулярний збирається розіграти поміж прихильників своєї творчості у фан-клубі.

А от оригінал статуї з кліпу «Птахоподібна» буде стояти в офісі гурту DZIDZIO.

Дзідзьо хоче, щоб ексклюзивна статуетка нагадувала всім, що будь хто, не зважаючи на статус, може перетворитися на Птахоподібну, якщо не знатиме міри.

Дивіться також: ГУРТ DZIDZIO ПРЕДСТАВИВ ЯСКРАВУ НОВУ КОМПОЗИЦІЮ (ВІДЕО)

Джерело.

Реклама

Related Post