Події
Позняков не перший?! Голуб жив під іменем чоловіка, який зник при загадкових обставинах

Встановити особи попутників Тараса Познякова, який 4 квітня відправився на своїй «Ауді А6» до Києва і пропав, вдалося завдяки камерам спостереження. На одній з них «засвітилися» росіянин 26-річний Луан Кінгісепп і 36-річний Дмитро Голуб з Чернівців. І якщо особу першого встановили майже відразу ж, то з другим вийшла плутанина.

У розшук Голуба на прізвисько «Тоф» (його позивний як бійця добробата) оголосили лише 5 травня. А Інтерпол опублікував фото зовсім іншої людини. Правда, на даний момент фото вже поміняли (дивись нижче). Плутанина виникла через те, що Голуб на фотографіях виходить зовсім різним. Без кепки і з бородою він виглядає як 40-річний чоловік, в кепці і поголений виглядає досить юним, а ще два роки тому він був більш повним, тому схожості з нинішнім «Тофом» дуже мало.

Читайте також: Інтерпол оголосив у розшук підозрюваних у зникненні львів’янина Тараса Познякова

HOLUB DMYTRO

За такою фотографії Дмитра Голуба зараз розшукує Інтерпол

«Під час обшуків в житлі, де жив Голуб, правоохоронці вилучили його ноутбук. Звідти дізналися, що саме «Тоф» реєструвався на сайті BlaBlaCar, де Тарас шукав попутників. Причому робив це він з аккаунта вигаданої дівчини. Водія вибирали за автомобілем представницького класу. На той момент було дві пропозиції з таким авто. І злочинці не знали, на яку саме потраплять», – розповіли джерела, близькі до слідства.

Як з’ясувалося, Голуб жив в Чернівцях по документах якогось Володимира Пилипчука, хоча при цьому в розшуку за грабіж перебував з 2002 року (тобто, переховувався 14 років).

За інформацією джерел, Пилипчук – це реальна людина, але багато років тому він пропав при загадкових обставинах. Завдяки його ж паспорту Голуб весь цей час вільно катався по країні і навіть зареєстрував кілька фірм.

ridni

Дмитро Голуб з сім’єю – мамою, сестрою, братом

У 2012-му він фотографувався в селі Круглик Києво-Святошинського району, яке знаходиться по сусідству з селом Чабани. Саме там, в одному з гаражів, через тиждень після зникнення Тараса Познякова, знайшли викрадену «Ауді».

golub

На всіх знімках минулих років Голуб намагається приховати своє обличчя.

У 2013-му він зробив собі на правому передпліччі татуювання у формі коловрата. (Коловрат — символ, який використовується частиною сучасних рідновірів. Рідновірство (Рідновір’я) — релігійний напрямок, який базується на «слов’янській міфології та релігії» і ставить за мету відродження «рідної слов’янської віри». Для всіх течій рідновір’я притаманна ідея відродження праслов’янських вірувань, які рідновіри вважають єдино автентичними для слов’янина, зокрема для українця.

У соцмережах Голуб спочатку був «Віктором Тутункевичем», а потім «перейменувався» на «Володимира».

«Я народився в 1979 році в Хабаровському краї, селище Галкіно. Потім переїхав до Знахідки, Владивосток, Благовєщенськ, Ставрополь, потім вже в Україну – Сторожинець, Чернівці, Київ. Завдяки роботі об’їздив всю Білорусь », – написав він у квітні 2014-го одному зі своїх співрозмовників в соцмережах.

Він захоплювався мотоциклами, одного із своїх залізних коней продав напередодні подій на Майдані. А в соцмережах був адміном пабліка, що розповідає історію мотоциклів. Збирав про них інформацію на зарубіжних сайтах. Його статті передруковували ресурси, які спеціалізуються на антикварному транспорті.

У АТО Голуб служив у розвідці «Правого сектора». На одному з відео, опублікованому восени 2014 року, він дякує учнів політехнічного ліцею Полтави за зібрану ними посилку бійцям ПС.

Голуб – фанат української фірми, яка шиє одяг для патріотів. У тому числі і для полку «Азов». До речі, саме по кепці з символікою цього бренду і вдалося встановити, що невідомий з заправки і розвідник «Правого сектора» «Тоф» – один і той же чоловік.

У Чернівцях живуть мама і старший брат Голуба Максим. Він недавно демобілізувався, а з початку війни служив добровольцем батальйону МВС «Луганськ-1», а потім в ЗСУ. Родич не вірить в те, що його брат причетний до викрадення Тараса Познякова. «Відповідь одна – це не він», – запевняє Максим. Правда, де в момент викрадення Тараса був Дмитро, він не знає. Їх молодша сестра Анна живе в Тарасівці (в цих краях шукали автомобіль Познякова)

Сторінки Голуба в соцмережах рясніють свастиками, цитатами про «перевагу білої раси» і ненавистю до правоохоронців.

«Дії мусаркі нагадують дії загородзагонів НКВД. І якщо ти вирішив відмовитися від боротьби і повернутися до життя потрє..яді – чекай, за тобою вже виїхали!», – Написав він на своїй сторінці за два дні до зникнення Тараса Познякова.

Спікер обласної поліції Микола Жукович сказав, що розшуки зниклого хлопця і його викрадачів не припиняються.

Читайте також: Тараса Познякова розстріляли з пістолета ТТ. Оприлюднені шокуючі деталі вбивства.

Джерело.

Related Post

facebook