fbpx
Дозвілля
Повідкривайте вікна й балкони, влаштуйте протяг: відзавтра, Україна опиниться в полоні шаленої спеки

Відзавтра, 1 серпня, Україна опиниться в полоні шаленої спеки. Денна температура сягатиме 30-35 градусів. Буде сонячно та без опадів.

Подібна погода буде ввесь поточний тиждень. Про це попереджає синоптик Наталія Діденко.

“Найближчий тиждень і навіть потім далі – у нас сонячно, сухо і спекотно. В усіх областях із завтрашнього дня очікується вдень +30…+35 градусів. Далі спека розкрутиться і стане ще лютішою. Нічна температура рятуватиме трохи, спочатку +17…+22, впродовж тижня +20…+26 градусів”, – уточнює синоптик.

У Києві в перший день серпня буде спекотно, температура становитиме до 30-33 градусів. Буде без опадів та сонячно. І так – увесь тиждень.

“Тому підготуйтеся до цього пекучого африканського тижня хто, як може. Думаю, що буде страшне навантаження на електрику, перевірте прилади, кондиціонери, розетки та проводку. Поставте миски з водою у кімнатах (кіт точно зрадіє додатковому джерелу хлебтання водички) або купіть за можливістю зволожувач повітря. Подбайте про здоров’я, особливо “сердечники”, люди з проблемами тиску та дихальних шляхів. Зніміть квіти з підвіконь на підлогу. Маленькі пляшечки з водою та термальні аерозольні водички на обличчя – у сумки, захищайте голови від прямих сонячних променів. Ретельно стежте за харчуванням, бо страшно уявити кількість зіпсованих продуктів на стихійних і навіть організованих базарах. Подбайте про тварин, налийте у якусь стару посудинку воду для вуличних котів, собак і птахів. Беріть у транспорт віяла, щоб відмахуватися від спеки і тюремного радіо. Жодних поліестерів, лише батист, льон, шовк і бавовна”, – радить Наталія Діденко.

Читайте також: Я відчула до нього материнські почуття: у Сумах чоловіки не дали ромам викрасти дворічного малюка

Джерело.