Події
Потрібна допомога: зірка першого українського фентезі з Полтави потрапив у страшну ДТП

Молодий актор, зірка фільму “Сторожова застава”, родом з Полтави, Даниїл Каменський у Києві потрапив у ДТП і його родина потребує допомоги. Наразі хлопець перебуває у реанімації.

Це стало відомо з офіційної сторінки актора у Фейсбук.

“Якось дуже непередбачувано події розгортаються. Вдень репетирував з Данилом Каменським новий спектакль, а ввечері він потрапив в ДТП. Хлопець дуже крутий! Крім людяності і розуміння, присутня дуже потужна акторська природа. Жорстке йому випробування в 16 років має витримати. Прошу всіх друзів і знайомих допомогти і підтримати юного бійця який зараз бореться за своє життя”, – написав пост у соцмережі Сергій Корнієнко.

“Дуже потрібна допомога !!! Хто скільки може! Не будьте байдужими! Адже ніхто не знає, що з вами буде завтра … не приведи Господь, що б таке трапилося з вами або з вашими рідними!!! ВІН потребує ВАШОЇ ДОПОМОГИ !!! Реквізити мами: 4731217105189730 Клименко Юлія Володимирівна”, – йдеться на сторінці актора.

Згідно з даними на його сторінці у соцмережі, актор навчався у гімназії №6 м. Полтава. У фільмографії Даниїла поки що значиться тільки один фільм “Сторожова застава”. Це перше українське фентезі, бюджет блокбастера – 40 млн грн. У прокат вийшов у 2016 році.

За сюжетом, сучасний школяр Віктор, в котрому грає полтавець, через загадковий тимчасовий портал потрапляє в казкове минуле, де знайомиться з билинними богатирями Олешкою Поповичем, Іллею Муромцем і Добринею Микитовичем. І разом з ними стає на захист Сторожової застави від половців.

Читайте також:   Відомий актор мало не перерізав горло коханцю своєї колишньої

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook