Політика
Портников пояснив, чому квиток в $10 для українців важливіший, ніж безвізовий режим

У Брюсселі вже не раз обіцяли підписати з Україною угоду про “відкрите небо”, проте не називали жодних конкретних дат. Водночас квиток на літак за 10 доларів – це дійсно пропуск у світ для українця.

Про це в колонці на Newsru.ua написав журналіст і публіцист Віталій Портников.

“Тим часом “відкрите небо” – є більшим пропуск у світ, ніж безвізовий режим. Зрозуміло, що забезпечена людина знайде і гроші на візову підтримку, і гроші на квиток у салоні кращої авіакомпанії. Але для середньостатистичного українця відсутність оплати за візу і квиток на літак за 10 доларів – це дійсно пропуск у світ. А ми можемо отримати таку ціну, якщо до нас стануть літати лоукостери. Без “відкритого неба” цього не доб’єшся”, – впевнений публіцист.

Він шкодує, що “наші європейські друзі” не відчувають, що свобода пересування, яка допоможе українцям краще пізнати і зрозуміти сучасний світ – це шлях до справжньої, а не імітаційної євроінтеграції України. “А така – справжня – інтеграція зробить кращою і безпечнішою саму Європу”, – резюмував Андрій Портников.

Як раніше повідомлялося, глава Мінінфраструктури Володимир Омелян заявив, що названа Брюсселем дата буде останньою, в яку він повірить, й опісля буде звертати увагу ЄС на те, що потрібно тримати слово.

Читайте також: Названі правила перетину кордону, які діятимуть після скасування віз.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook