Політика
Порошенко відповів на акції “Азова”

Військового шляху повернення Донбасу не існує, заявив “азовцям” президент.

Коментуючи марш активістів “Азова”, що пройшов в Києві, президент Петро Порошенко підкреслив, що єдина можливість відновити український суверенітет на Донбасі – це політико-дипломатичне врегулювання. Про це він заявив на засіданні РНБО, передає Інтерфакс-Україна.

“Не можу не сказати кілька слів про сьогоднішній марш в Києві. Першими з’явилися ці картинки на російському телебаченні – шини, петарди, повідомлення про поранених поліцейських, поранених громадян. Ці картинки поширюються. І навмисно добираються картинки про те, що сьогодні нібито намагаються дестабілізувати ситуацію в державі. Ще раз підкреслюю: це абсолютно чітка позиція – військового шляху повернення Донбасу не існує”, – сказав Порошенко.

Президент ще раз назвав умови мінських угод, від яких залежить вирішення конфлікту на сході країни. “Зірвати мирні процеси, прикриваючись чимось, – абсолютно безвідповідально по відношенню до держави, і це призведе лише до того, що частина Донецької і Луганської областей внаслідок цих процесів залишиться під окупацією”, – вважає Порошенко.

Він також сказав про те, що більшість українців підтримують мир і мирне повернення українського суверенітету над окупованими територіями. “З цієї дороги ми не звернемо”, – сказав Порошенко.

Як повідомлялося, сьогодні активісти “Азова” влаштували кілька мітингів в Києві і у аеропорту Бориспіль. Вони виступають проти проведення виборів на Донбасі. Під час акцій “азовці” пригрозили фізичною розправою нардепам.

Читайте також: “З їхнього боку – жодних зрушень, а від нас вимагають визнати бойовиків легальної владою. Це – капітуляція, а не Мінські угоди”, – Білецький (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook