fbpx
Політика
Порошенко дозволив іноземцям отримувати українське громадянство через 3 роки служби у ЗСУ

У вівторок, 29 березня, президент України Петро Порошенко підписав указ, який дозволяє іноземцям та особам без громадянства, які проходять військову службу в Збройних силах України, отримувати українське громадянство після трьох років після набрання чинності контракту про проходження військової служби в ЗСУ.

Як повідомляє прес-служба глави держави, указ Про внесення змін в указ президента України від 27 березня 2001 року, яким вносяться зміни в Порядок провадження за заявами і поданнями з питань громадянства України та виконання прийнятих рішень, регулює організаційні питання запровадження спрощеного порядку прийняття українського громадянства.

Указ вступає в силу з моменту його опублікування.

Нагадаємо, 28 січня законопроект підтримали депутати Верховної Ради України. За нього проголосувало 239 народних депутатів.

Раніше президент України Петро Порошенко відповів на петицію про надання громадянства іноземцям, які захищали і захищають Україну у зоні бойових дій.

6 жовтня 2015 року Верховна Рада України прийняла законопроект, що дозволяє іноземним громадянам та особам без громадянства проходити військову службу в лавах Збройних сил України.

Читайте також: Українцям ускладнили правила виїзду на заробітки в Польщу.

Джерело.