Без рубрики
Поліція закрила три студії (Фото, Відео)

Співробітники Національної поліції ліквідували три онлайн-студії за участю неповнолітньої в Бердянську Запорізької області. Про це повідомляє місцева поліція.

За даними відомства, співробітники підрозділу з боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, отримали оперативну інформацію про діяльність в Бердянську онлайн-студії, яка розміщувала в мережі Інтернет відеопродукцію  характеру.

26 лютого разом зі співробітниками прокуратури Запоріжжя поліція провела обшуки в трьох орендованих квартирах в Бердянську.

В ході обшуків виявлено та вилучено відео- і комп’ютерне обладнання, за допомогою якого велася трансляція в мережу Інтернет, а також документація, яка відображала заробіток 10 задіяних у виготовленні ографії жінок.

За даними слідства, організаторами студій є вихідці з Донецької області. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 301 Кримінального кодексу (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів).

У зв’язку з тим, що одна з жінок, задіяних у виготовленні ографічного продукту, є неповнолітньою, планується перекваліфікація розслідування на ч. 3 ст. 301 Кримінального кодексу (примушування неповнолітніх до участі у створенні творів, зображень або кіно- та відеопродукції, комп’ютерних програм графічного характеру).

Організаторів планують залучити до кримінальної відповідальності за ст. 302 Кримінального кодексу України (створення місця розпусти або звідництво).

studiya4 studiya3 studiya1

Джерело.

Related Post

facebook