Світ
Поліція: подружжя в Німеччині катувало жінок

Поліція в Німеччині розслідує смерті двох жінок, які, за версією поліції, стали жертвами подружжя, що їх викрало і катувало.

Згідно з версією поліції, чоловік і його колишня дружина заманювали жінок за допомогою оголошень на сторінках знайомств.

Підозрюваних, 46-річного Вілфріда В і 47-річну Ангеліку Б, заарештували минулого тижня і висунули їм звинувачення в заподіянні смерті.

Чоловік заперечує свою провину, однак його партнерка, за повідомленнями, зізналася в скоєнні злочину.

Слідчі припускають, що жертв могло бути більше. Вони обшукують будинок подружжя в місті Гекстер на північному заході Німеччини.

Перший випадок

Поліція кілька тижнів розслідувала обставини смерті 41-річної жінки на ім’я Сюзанна Ф, яку, як припускають, утримувало і катувало це подружжя.

Справа набула розголосу, коли подружжя, як повідомляють, в квітні перевозило сильно покалічену жінку до неї додому – в Нижню Саксонію.

Однак по дорозі в них вийшов з ладу автомобіль, а коли вони чекали на таксі, здоров’я жінки раптово погіршилося, їй викликали швидку, однак вона померла у лікарні.

Лікарі висловили підозри щодо природи її травм і повідомили поліцію.

Серйозні тортури

У вівторок на прес-конференції поліцейські висловили припущення, що те саме подружжя вбило і розчленувало іншу молоду жінку, останки якої зловмисники спалили в грубці.

Анніка В, якій було 33 роки, померла в серпні 2014. Як і Сюзанна Ф, наприкінці 2013 року вона відповіла на оголошення служби знайомств.

“Та жертва зазнала систематичних страждань від серйозних фізичний тортур, як от побоїв по всьому тілу, приковування до батарей, поневолення і стусанів, – сказав журналістам головний прокурор Ральф Меєр. – Часом жертві доводилося спати на голій підлозі, внаслідок чого її стан погіршився”.

За словами прокурора, влітку 2014 року її стан став критичним, унаслідок чого вона 1 серпня 2014 року померла.

Поліція припускає, що мотивом обох убивств, найімовірніше, було прагнення влади і контролю, а не сексуальні фантазії.

Згідно з повідомленнями, Ангеліка Б. в усьому зізналася і заявила, що лише виконувала волю чоловіка, який катував і її.

Розслідування каже, що має докази правдивості її заяви.

Головний слідчий у цій справі Ральф Остерманн каже, що судові експерти зараз ретельно обстежують будинок.

“Ми не можемо виключати можливості, що там померла ще одна жінка”, – сказав він журналістам.

Повні імена всіх дійових осіб цієї справи не розголошують відповідно до німецьких законів про захист приватної інформації.

Читайте також: ПОДРОБИЦІ ЖАХЛИВОГО ВБИВСТВА У КІРОВОГРАДІ. ЗАТРИМАНИЙ ВИЯВИВСЯ САТАНІСТОМ (ВІДЕО)

Джерело.

Related Post

facebook