fbpx
Без рубрики
Поліцейські затримали зловмисника, який грабував дітей(Відео)

Правоохоронці розшукували чоловіка, який відбирав мобільні телефони у школярів. У деяких випадках зловмисник представлявся правоохоронцем і погрожував предметом, схожим на пістолет.

Спочатку чоловік підходив до школярів і розповідав, що він батько дитини, у якої забрали мобільний телефон, а відтак вимагав показати свої телефони для впізнання.

Налякані підлітки віддавали телефони – і зловмисник зникав. Коли ж вони не вірили та не показували гаджети, чоловік діставав предмет, схожий на пістолет, та забирав їх силоміць.

До Святошинського управління поліції протягом місяця надійшло сім заяв від батьків неповнолітніх. Однак оперативники вважають, що потерпілих може бути більше. Якщо вам відома така інформація, повідомте про це поліції за номерами: (044) 424-03-41, (044) 423-90-76 або 102.

Затримали зловмисника дільничні інспектори поліції у момент вчинення чергового злочину.

З’ясувалося, що жертвами правопорушника ставали діти віком до 14-ти років, які не могли чинити йому опір. При цьому зловмисник відбирав у дітей телефони серед білого дня, більше того – поблизу навчальних закладів.

З0-річний чоловік свою провину заперечує, однак всі діти під час слідчих дій чітко вказали на кривдника. До того ж, правоохоронці знайшли всі викрадені гаджети, які будуть повернуті власникам.

Підозрюваного затримано у порядку статті 208 КПК України. Предмет, схожий на зброю, вилучено та направлено на експертизу. Проводяться слідчі дії. Варто відзначити, що раніше він уже відбував покарання за вчинення розбою та шахрайства. Із місць позбавлення волі звільнився у цьому році.

Слідчим відділом Святошинського управління поліції столиці розслідуються кримінальні провадження за ч. 2 ст. 187 (Розбій) та ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України.

Відділ комунікації Головного управління
Національної поліції у місті Києві

Реклама