fbpx
Світ
Паралізована наречена у день весілля встала з інвалідного візка (фото)

25-річна Джекі Гончер, паралізована нижче шиї з 17 років, у день весілля піднялася із інвалідного візка та самостійно підійшла до вівтаря. Більш того, жінка та її наречений танцювали свій по-справжньому перший танець, повідомляє “Настрій”.

Коли Джекі було 17 років, під час плавання з нею стався нещасний випадок. Дівчина отримала серйозну травму хребта. Її паралізувало нижче шиї, і лікарі говорили, що вона більше ніколи не зможе ходити. Вона перевершила очікування фахівців, коли змогла стояти всього через 6 місяців після травми.

Читайте також: Мешканка Китаю вагітна вже 17 місяців – ЗМІ

Однак протягом наступних 8 років Джекі в основному пересувалася в інвалідному кріслі. Лікарі стверджували, що вона ніколи більше не зможе ходити. Перші роки терапії були дуже важкими. Будучи спортсменкою все життя, вона дуже хвилювалася, що не могла виконувати навіть найпростіші вправи.

“Перший раз, коли я вирішила повернутися в спортзал, я сіла на велотренажер. Мої ноги не могли крутити педалі досить швидко, і тренажер виключалося. Я так засмутилася, що поклала голову на тренажер і заплакала”,- згадує Джекі.

Їй знадобилося багато часу, щоб знайти сили і рішучість повернутися в спортзал.

Коли Джекі з’явилася на урочистості зі своєю мамою з одного боку і дідусем — з іншого, ніхто не здивувався, побачивши її в інвалідному кріслі. Але незабаром всі гості були приголомшені, коли вона встала і почала крокувати до вівтаря, через 8 років після нещасного випадку. Хоча наречений, Енді Гончер, заздалегідь знав про цей сюрприз, він не зміг стримати сліз. Це був такий зворушливий момент, майже всі плакали. Бо ще рік тому Джекі не могла стояти на ногах довше 30 хвилин через низький артеріальний тиск.

Читайте також: Стан сукні “чудовий, але потребує хімчистки через сморід зради”. Англійка продає весільну сукню, щоб оплатити розлучення (фото)

наречена

весілля

Джерело.