fbpx
Світ
Стан сукні “чудовий, але потребує хімчистки через сморід зради”. Англійка продає весільну сукню, щоб оплатити розлучення (фото)

28-річня Саманта Реґґ з британського Честерфілда продає на інтернет-аукціоні еВау свою весільну сукню, аби оплатити власне розлучення.

Вона каже, що продає сукню “в основному через те, що я маю оплатити рахунки за розлучення, які залишив на мене мій колишній чоловік”.

Пані Реґґ говорить, що додала цю історію до своєї заявки на продаж сукні після того, як протягом двох тижнів не отримала жодної пропозиції від потенційних покупців.

За її словами, позаминулого року батьки придбали їй цю сукню за “близько дві тисячі фунтів стерлінгів”. Минулого тижня вона оцінила її на аукціоні еВау у 500 фунтів. Зараз за сукню пропонують понад 29 тисяч фунтів стерлінгів.

Пані Реґґ описує стан сукні як “чудовий, але потребує хімчистки через сморід зради”.

Читайте також: “Українська бомба”: мережу підірвали яскраві фото “бандерівського” весілля

Вона вибачається за те, що розміщує на аукціоні всього дві фотографії сукні, оскільки, за її словами, “коли я виявила, що мій чоловік живе з іншою жінкою, я спалила чи видалила все, на чому була його огидна пика”.

“Якщо ви хочете сукню, повну поганих спогадів та розбитих надій і мрій, – ця пропозиція якраз для вас! Сподіваюся, ця сукня принесе вам набагато більше щастя, ніж мені. Якщо ж ні – ви завжди можете продати її тут”, – додала вона.

Після того, як історію сукні пані Реґґ підхопили ЗМІ, вона детальніше описала цю ситуацію у своєму блозі про лайфстайл та моду.

Вона написала, що “буквально не може злічити повідомлення від чоловіків та жінок з побажаннями, аби все у неї склалося якнайкраще”.

У двох з цих повідомлень, додала пані Реґґ, їй зробили пропозиції руки і серця. Однак потенційних наречених чекає розчарування: нещодавно Саманта Реґґ написала до Instagram про чоловіка, з яким вона зараз зустрічається.

Незважаючи на тон оголошення про продаж своєї сукні, вона стверджує, що не тримає зла на свого колишнього.

“Я бажаю своєму колишньому чоловікові всього найкращого. Так, він зробив жахливу і справді болючу помилку, але він муситиме жити з цим (і без мене!) решту свого життя. Я пробачаю його, і зараз я дуже щаслива, отож я сподіваюся, що він щасливий теж”, – каже вона.

Читайте також: ЗМІ показали найдорожчий будинок зсередини (фото)

ebay

Джерело.