Політика
“Они украинцы, это же провокация”: російська пропаганда змовчала про коридор ганьби для путінських “вовків” у Празі (відео)

Журналістка пропагандистського каналу не спромоглася визнати, що “теплу” зустріч кремлівським байкерам насправді влаштували чехи.

Журналістка телеканалу “Росія 24” розповіла про те, як “позитивно” в столиці Чехії зустріли російських байкерів з мотоклубу “Нічні вовки”, не звернувши уваги на плакати “Чехам добре відомо, яка вона – “дружба” правителів Росії”, а також “Цуценята, йдіть додому”. Ролик про це можна подивитися на Youtube.

Наприкінці російська журналістка припустила, що натовп людей, які освистали росіян, це виключно українці. “Це ж провокація”, – пояснила вона.

Тим не менше, раніше губернатор Південно-Моравського краю Чехії Міхал Гашек поклав квіти до пам’ятника воїнам Червоної Армії в місті Брно разом з байкерами російського клубу “Нічні вовки”.

А в соцмережах опублікували відео, як “Нічних вовків” у Празі зустрічали свистом, непристойними жестами, антирадянськими плакатами, а також прапорами України, кримського Меджлісу, НАТО і США.

Як відомо, у березні 2016 року президент російського мотоклубу “Нічні вовки” Олександр Залдостанов заявив про плани клубу в кінці квітня почати мотопробіг із Москви, який повинен завершитися в Берліні 9 травня.

У відповідь польська влада заявила, що Польща не пропустить на свою територію російських байкерів. Двоє байкерів були затримані на кордоні Литви з Білоруссю, 3 травня стало відомо, що близько 20 байкерів знаходяться в Словаччині.

Читайте також: У Празі прокремлівським байкерам довелося проїхатися “коридором ганьби” (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook