fbpx
Події
“Оху*лі”: в мережі розповіли про кричущий випадок із переселенцями у Львові

У Львові в сім’ї переселенців із Криму – мами-одиначки та її 12-річного сина – вимагають повернути допомогу, отриману від держави, через квартиру в окупованому Росією Севастополі.

Про це пише в Facebook журналіст Павло Казарін.

“Львів. Сихівський район. Сім’я переселенців із Криму – мама-одиначка і 12-річний син. Поїхали відразу після анексії. Всі заощадження пішли на житло. Як малозабезпечені отримують допомогу. А собесовські тітки зі смішними зачісками залізли в реєстр нерухомості та виявили, що в Севастополі у переселенки залишилася квартира. І вимагають від Наталії Альчикової повернути виплачену допомогу”, – повідомив Казарін.

За його словами, свої вимоги “тітки” пояснюють тим, що допомога належить тим, у кого одна квартира.

“Поясніть пергідрольній системі, що переселенець – це той, до кого в двері постукала війна і вигнала його з дому. Інакше ця система завтра попросить переселенців із Дебальцевого заплатити податок на нерухомість. Я довго придумував евфемізм до слова “оху*лі”, але не впорався”, – написав журналіст.

Він також зазначив, що найспекотніші куточки пекла приготовлені для тих, хто “примудряється жити в країні, яка воює, й не помічати цього”.

Сама Альчикова на своїй сторінці в Facebook розповіла, що давно продала квартиру в окупованому Криму, проте в українському реєстрі записана застаріла інформація.

Вона також повідомила, що отримує допомогу від держави як малозабезпечена.

“Так, цей статус (вимушених переселенців. – Ред.) у нас зберігається. Але я просила допомоги як малозабезпечена – не працюю, центр зайнятості, в розлученні, й дитині 12 років. Вони вперлися в цю продану (а за українським реєстром – не продану) квартиру в Севастополі”, – написала жінка.

Читайте також: Нацполіція запустила мобільний додаток із кнопкою екстреного виклику, який сам шукатиме свідків

Джерело.

Related Post

facebook