fbpx
Політика
Один з керівників поліції Чернівців виявився пособником бойовиків ДНР (відео)

Заступник начальника управління організаційно-аналітичного забезпечення національної поліції Чернівецькій області Володимир Майборос навесні 2014 року співпрацював з бойовиками ДНР, коли займав посаду начальника Волноваського РВВС в Донецькій області. Такі факти підтверджуються відеозаписами, зробленими у Волновасі в березні 2014 року. На одному із записів Майборос в своєму виступі визнає, що міліція Волновахи патрулює місто спільно з угрупуваннями так званого «народного ополчення», сформованого Павлом Губарєвим. Про це повідомляє “Четверта влада”.

– Всі прекрасно знають настрої нашого народу. Коли відбулися ось ці ось події, коли з’явилися ці ось організації, ми їх зібрали, вони до нас прийшли. Хочу заспокоїти всіх. У нас в Волноваському районі бардака поки немає. Вони патрулюють спільно з працівниками міліції. І жодних у нас розбіжностей з цими новими організаціями немає, – заявив Майборос.

Як відомо, через кілька місяців представники «народного ополчення» стали масово займатися мародерством, грабежами і розправами над мирними жителями.

На цьому ж круглому столі, в якому брали участь представники місцевої влади, міліцейське начальство, а також лідери місцевих бойовиків, виступав і представник сепаратистів, який не приховував своїх цілей:

– Наш рух сформувалося в Донецьку. Наш лідер Губарєв Павло, обраний народним губернатором. Найголовніша наша ідея – це федеративна республіка або федерація південного сходу України.

Крім того, представник незаконного збройного формування розповів, що не визнає київський уряд і заявив, що на всіх адміністративних будівлях Волновахи має висіти російський прапор.

Однак ці слова не викликали жодного протесту у міліцейського начальства, яке мало охороняти на ввіреній території закон і порядок.

Крім цього, в мережі є й інше відео з Волновахи, зняте представниками сепаратистів у березні 2014 року. На ньому видно, як бойовики з російськими прапорами спільно з працівниками Волноваської міліції блокують рух колони ЗСУ, що рухалася до кордону з РФ, і змушують солдат розвертати техніку. При цьому співробітники МВС перегороджують військовим дорогу своєю машиною.

В ГУ Нацполіції в Чернівецькій області пообіцяли провести службове розслідування за фактами діяльності Майбороса.

Читайте також: У НАБУ взялися за рюкзаки сина Авакова.

Джерело.