fbpx
Політика
Обурені кримські татари збираються біля МЗС не розуміючи, чому офіційний Київ не відреагував на масові обшуки татар в Криму

Кримськотатарські активісти в четвер, 12 лютого, о 9.00 збираються провести мітинг біля Міністерства закордонних справ України.

«Якщо наші чиновники набрали в рот води, то ми не маємо наміру мовчати! – Написав на своїй сторінці в Facebook киянин Ерфан Кудусов-Бешуйлі. – Кримських татар – громадян України, кращих патріотів, Московія обшукує, кидає в СІЗО, а МЗС і президент мовчать !!! Де ОБСЄ, ПАРЄ, ООН, МКК та інші міжнародні структури? Ви хочете, щоб завтра концтабори в Криму будували для кримських татар?

Ініціативу Кудусова-Бешуйлі підтримав відомий журналіст, заступник гендиректора телеканалу ATR Айдер Муждабаев.

Татари2

 

«Відсутність швидкої та виразної реакції влади, зокрема, МЗС України, на початок масових репресій проти кримських татар неприпустимо. Завтра особисто я прийду до 9 ранку до будівлі МЗС і закликаю прийти всіх небайдужих, хто вважає, що цілий день мовчати при таких драматичних подіях – це для влади демократичної європейської країни не норма. Зустрінемося у МЗС. З українськими і кримськотатарськими прапорами. Дамо зрозуміти чиновникам, що так не можна », – написав Муждабаев в Facebook.

Татари

Джерело.