fbpx
Політика
Нове дно. Суд скасував розшук “Юри Єнакіївського”

Дніпровський районний суд Києва скасував розшук колишнього депутата Верховної Ради Юрія Іванющенка. Це славнозвісний соратник екс-президента Януковича, так званий “Юра Єнакіївський”.

Про це заявив нардеп Сергій Лещенко.

“Нове “днище” не змусило себе чекати! У п’ятницю вранці “суддя за викликом” Чаус прийняв рішення в інтересах найближчого соратника Януковича Юри Єнакіївського. Він скасував розшук Юрія Іванющенка. Також він скасував санкцію на доставку його під вартою для обрання запобіжного заходу”, — написав Лещенко.

“Злі язики кажуть, що зняття Єнакіївського з розшуку вирішувалося на Банковій, але ми в це, звичайно, не віримо. Просто суддя Чаус вирішив перевищити свою владу і безкорисливо подарувати свободу Іванющенкові,” — наголосив нардеп.

Тим часом, в Генпрокуратурі заявили, що оскаржили рішення про закриття справи проти Іванющенка. Про це в коментарі 112 Каналу заявив прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко.

Нагадаємо, Іванющенко перебуває у розшуку з початку 2015 року, його підозрюють у розтраті майна в особливо великих розмірах. 27 січня 2016 року Солом’янський райсуд Києва вирішив закрити кримінальне провадження проти Іванющенка. Суд погодився з доводами захисників, що ГПУ за рік не змогла нічого зробити, щоб зібрати докази провини колишнього депутата.

Ну что же, новое “днище” не заставило себя ждать! В пятницу утром “судья по вызову” Чаус принял решение в интересах ближ…

Опубліковано Сергієм Лещенком 1 квітня 2016 р.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook