fbpx
Політика
“Непоправна фігня сталася”: шеф-редактор “Інтера” пояснила “х**ню” в прямому ефірі (відео)

Нецензурна лексика, яка прозвучала в ефірі “Подробиць тижня” під час спілкування з родичами Героїв Небесної Сотні, є технічним браком.

Про це в ексклюзивному коментарі заявила шеф-редактор телеканалу “Інтер”, громадянка Росії Марія Столярова, через слова якої і стався скандал.

“Я спілкувалася з технічного каналу з сусіднім майданчиком. Всі ці слова були звернені до асистента, який довго мене не розумів і для чогось маячив в кадрі. Кнопки були переплутані … Я працюю тільки в прямому ефірі, тому бувають такі накладки і затримки “, – зазначила Столярова, додавши, що дуже нервувала через підняту теми (про те, що розслідування по Майдану буде припинено. –

Шеф-редактор “Інтера” також заявила, що має намір особисто вибачитися перед усіма родичами Небесної Сотні, які брали участь у прямому включенні з Майдану Незалежності та спілкувалися з журналістом.

“Ми працювали з цією ж компанією, з цими ж людьми рік тому. Я особисто там була, ми особисто знайомі. Непоправна фігня сталася, бо нерви, запара і чотири прямих ефіри одночасно. Ось щось на щось налізло. Це технічна лажа, за яку я особисто поїду вибачатися перед усіма учасниками відкритого майданчика “, – запевнила Столярова.

При цьому вона висловила переконання, що скандал в соціальних мережах спалахнув через те, що дану тему “хочуть замилити”.

“Зараз цю лажу використовують проти такого одіозного людини, як я. Ви знаєте, що у мене російський паспорт, що я тут два роки працюю. Напевно, це комусь потрібно … Швидше за все, хтось не хоче, щоб піднімалися такі-то теми в редакції, і хочуть просто замилити цю історію. Добре, якщо 10 чоловік подивляться це відео, 9 з яких в мене плюнуть, а 10-й все-таки зрозуміє те, про що говорилося в ефірі “, – додала Марія Столярова.

Джерело.

 

Related Post

facebook