Дозвілля
Не вбивайте матом хромосому!

В інституті квантової генетики АН Росії вчені кілька років тому проводили дослідження, що дозволяють частково відповісти на питання: що ж відбувається сьогодні з родом людським?

За допомогою розробленої вченими апаратури людські слова можуть бути представлені у вигляді електромагнітних коливань, які прямо впливають на властивості і структуру молекул ДНК. Саме ці молекули відповідають за спадковість людини. Тому зміст людської мови безпосередньо впливає на людський геном (сукупність всієї генетичної інформації організму).

Наприклад, людина постійно в своїй промові використовує нецензурні вирази. При цьому його хромосоми починають активно міняти свою структуру.

У тому випадку, якщо мова людини насичена негативними за змістом словотвореннями, в молекулах ДНК починає вироблятися так звана «негативна програма».
Поступово ці спотворення стають настільки значними, що видозмінюють структуру ДНК, і це передається нащадкам людини.

Накопичення таких негативних якостей може бути названо «програмою самоліквідації». Вчені зафіксували: лайливе слово викликає мутагенний ефект, аналогічний радіаційному випромінюванню потужністю в тисячу рентген.

Подібна здатність впливати словами на програму спадковості відома людству з найдавніших часів. З релігійних джерел ми знаємо, що завдяки молитвам святих і праведників зцілювалися безнадійно хворі люди. Благословення при цьому поширювалася не тільки на саму людину, а й на його нащадків.

Слово – двосічний меч. Приголомшуючим є висновок вчених: ДНК сприймає мову і її сенс. Хвильові «вуха» ДНК безпосередньо засвоюють звукові коливання. За допомогою слова, мови, а значить – думки, бо мова є результат мислення, – людина, як скульптор, ліпить свій генетичний апарат.

Так, від покоління до покоління, як сніжний ком, наростають негативні, саморуйнівну процеси, закладені в людському геномі його промовою. При цьому для ДНК не має значення, чи є співрозмовник живою людиною або телевізійним «героєм». Відомий психотерапевт С. Горін вважає, що побутове хамство завдає психіці людей набагато більший збиток, ніж найвитонченіший гіпноз.

В якості противаги нецензурну лексику пропонуємо збільшити кількість позитивно заряджених слів на душу населення. опубліковано econet.ru

Читайте також: В АВСТРАЛІЇ МОЖУТЬ ДОВІЧНО ЗАБОРОНИТИ КУРІННЯ

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook