fbpx
Дозвілля
Названо найстрашніше місце в світі

У рейтинг найстрашніших місць в світі увійшщо французьке селище Орадур-сюр-Глан, яке було знищене нацистами в 1944 році разом з 642 жителями.

Ліс Хойя-Бачу, який розташувався в Трансільванії, ще відомий як бермудський трикутник Румунії, очолив список “18 найбільш жахливих місць, які не дадуть тобі заснути вночі”.
Про це повідомляє ТАСС з посиланням на розважальний сайт 9gag.com.
За даними видання, румунський ліс викликав великий інтерес користувачів у всьому світі – йому поставили “лайк” понад 20 тисяч осіб. Також з цим місцем пов’язано безліч легенд про безслідно зникаючих людей, інопланетян, а також електроніки, що виходить з ладу.
Крім того, до рейтингу найстрашніших місць в світі увійшло французьке селище Орадур-сюр-Глан, яке було знищене нацистами в червні 1944-го разом з 642 жителями. Зараз там руїни; поруч відбудували комуну, яку назвали так само.
Разом з тим, одна з позицій у переліку дісталася ірландському замку Ліп. Його власники О’Керролли, згідно Вікіпедії, запрошували своїх ворогів на обід під приводом примирення, а потім вбивали їх прямо за столом або в ліжках після застілля. Під обіднім залом перебувала темниця, в яку гості, які нічого не підозрювали, провалювалися через люк в кутку залу. На дні були гострі кілки, якщо ж хтось “промахувався”, його залишали вмирати серед трупів.
У рейтинг також потрапили місто Ятінга в Індії, де щорічно в вересні-жовтні кінчають життя самогубством сотні птахів, занедбаний Діснейленд в Китаї, недобудоване метро в Цинциннаті (США) і газовий кратер в Туркменістані, який називають “Воротами в пекло”.

Читайте також:  Як ми проводимо Новий рік в різному віці: ТОП-9 кумедних графіків (фото)

Джерело.

Related Post

facebook