fbpx
Спорт
“Нажерся, як свиня”: український футболіст влаштував п’яний дебош у Білорусії

Білоруський клуб “Белшина” розірвав контракт із українським футболістом Ярославом Богуновим після того, як півзахисник влаштував у готелі Бобруйська п’яний дебош.

Про це повідомив представник “червоно-чорних” Сергій Новиков.

Читайте також: Усик – у п’ятірці кращих боксерів світу за версією WBC.

“Він зганьбив хлопців – у першу чергу тих, які разом з ним працювали і жили. В нашій команді такого не було і не буде. Ми нікому не дозволимо. Скажу по-російськи: нажерся, як свиня, і влаштував дебош в готелі. Приїхала замдиректора готелю його заспокоювати, адміністратор нашого дубля туди прийшов, але він усіх посилав, руками махав. Таким футболістам у нашому клубі не місце”, – заявив Новіков у інтерв’ю “Прессболу”.

За словами представника “гумових”, клуб розірвав контракт із 22-річним гравцем аж ніяк не через його серйозну травму, отриману на зборах.

“Я йому ще два дні тому писав: “Приїжджай в Бобруйськ”. На що він відповів: “Я не маю часу – рідину з коліна викачую”. А чекали його в Бобруйську, щоб відправити до Мінська. Його б прооперували, і ми були б із чистим сумлінням. І досі чекаємо на нього – навіть після всього, що він зробив. По-людськи чекаємо”.

Новіков наголосив, що “Белшина” готова оплатити Богунову операцію, якщо він приїде в розташування команди.

“У нас була домовленість із доктором в Мінську щодо того, щоб йому зробити операцію. Травму Богунов отримав на першому зборі – в матчі з “Газ-Метаном”. Ми його відправили до Києва, він зробив там МРТ. Сказав, що знову “хрести”. Що він збирається робити в Києві повторне МРТ, чую вже другий тиждень. Ми вже з збору повернулися, готуємося до сезону в Бобруйську, а він все ніяк не може приїхати”, – резюмував Новіков.

Джерело.