fbpx
Політика
Навіщо “орлиця” Фаріон образила Джамалу

У всеукраїнському об’єднанні “Свобода” висловили невдоволення перемогою представниці України, кримськотатарської співачки Джамали, на пісенному конкурсі “Євробачення 2016”. Зокрема, представник партії, керівник Дніпропетровської обласної організації всеукраїнської профспілки “Свобода праці” Ігор Токовенко на своїй сторінці в Facebook заявив, що перемога Джамали як на національному відборі, так і на загальноєвропейському конкурсі була досягнута шляхом фальсифікації і демонструє, що “Україна не для українців “.

“Євробачення” остаточно перетворилося в мультикультурний фарс … Вибори на окупованому Донбасі в обмін на вибір “українки” Джамалудіновой. Радіємо і танцюємо на своїх могилах! “- Написав Токовенко.

Читайте також: Москвич про виступ Джамали: Я не дивився, але сьогодні подивився новини і зрозумів, що вона там кричала (відео).

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!000000000000000000000

Його підтримала член політради ВО “Свобода”, екс-нардеп Ірина Фаріон, поділившись його повідомленням.

“Коли спостерігаю зараз за істеричною попсою на” Євробаченні “, згадую глибокого В. Липинського:” Вічно буде тяжіти над Україною це прокляття демократичного вирівнювання нації за найнижчими типам – і людей, і ідей? “- Написала також вона.

Пізніше Токовенко видалив свій пост, а потім і сторінку в Facebook. У той же час на його сторінці “ВКонтакте” залишається доступним перепост зі спільноти націоналістів “Зентропа Україна”, автори якого стверджують, що їм “достовірно відомо з перевірених джерел в одному з найбільших ЗМІ України” про фальсифікації результатів Джамали на національному відборі. Автори поста вважають, що “етнічний” представник країни не може виграти конкурс, спрямований на “нав’язування мультикультуралізму і толерастії”.

Читайте також: У Криму хочуть, щоб Джамала стала росіянкою.

Джерело.

Related Post