Світ
Найстарша п…я в світі в 96 років продовжує приймати клієнтів (фото)

Американка британського походження Міллі Купер занесена в Книгу рекордів Гіннеса як найстаріша представниця найдавнішої професії. Вона займається проституцією вже більше 60 років.

І якщо спочатку жінка торгувала собою заради грошей, зараз, в 96 років, вона приймає чоловіків «заради задоволення».

Міллі народилася в Англії але у віці 27 років переїхала в США. Там дівчину чекав коханий, з яким вона збиралася створити сім’ю. Спочатку все йшло, як і планувалося: шлюб, народження дитини … Але Друга світова війна зруйнувала сім’ю. Чоловік Міллі пішов на фронт, а в 1944 році загинув, передає medikforum.

«Я нічого не вміла, тільки танцювати. Залишившись одна з дитиною, пішла в кабаре Лас-Вегаса. А коли дізналася, скільки отримують дівчата, які надають інтим-послуги, стала пестити клієнтів », – поділилася своєю історією жриця кохання в недавньому інтерв’ю.

За кілька років жінці вдалося зібрати навколо себе велику кількість шанувальників. У Міллі Купер з’явилися великі гроші, і вона відкрила свій власний будинок розпусти, де працювали близько десяти дівчат. Але господинею борделя Купер була недовго.

Ефектна, забезпечена красуня вийшла заміж вдруге. Клятву у вірності Міллі вимовила щиро. Вона мала намір назавжди зав’язати з темним минулим, а й на цей раз доля внесла свої корективи. Незабаром після весілля Купер стала вдовою вдруге. Більше заміж вона не виходила.

Від клієнтів у Міллі знову не було відбою. Сама вона каже, що в її обіймах побували понад 3 000 чоловіків, більшість з яких стали її постійними клієнтами.

Читайте також:КІМ КАРДАШЯН НЕВИЛІКОВНО ХВОРА (ФОТОФАКТ)

Зараз жінка приймає чоловіків 2 рази в тиждень. Наймолодшому візитерові 96-річної американки зараз 29, найстаршому – 92. Ніч любові з Міллі коштує 1200 доларів (1056 євро), завдяки чому річний дохід Купер становить більше 50 000 доларів (44 000 євро).

5775117t75hd085

5775113t81hff05

Джерело.

Related Post

facebook