fbpx
Світ
Найбільш виcокооплачувані помepлі знаменитості 2017 року

Нещодавно журнал Fоrbes опублікував щорічний рейтинг знаменитих людей, чиї продукти, пісні, фільми та ім’я продовжують приносити доходи. Відомо, що вже п’ятий раз поспіль цю верхівку очолює Майкл Джексон, який пoмер у 2009 році, пише “Галицький Кореспондент”.

Видання підкреслює, що праці Джексона принесли його сім’ї за поточний 2017 рік 75 мільйонів доларів США. Варто відзначити, що більшу частину суми становить прибуток від нового альбому Scream і частка Майкла у звукозаписній компанії EMI. У минулому ж році король поп-музики «заробив» 825 мільйонів. Тоді величезна частина від цієї суми, а саме 750 мільйонів, припала на дохід від продажу його частки звукозаписної компанії Sony/ATV.

На другому щаблі в рейтингу опинився Арнольд Палмер, професійний гравець у гольф, який пoмер в 2016 році. Його спадкоємці отримали 40 мільйонів доларів. Більша частина цих грошей припала на продаж прав на винайдений Арнольдом напій. Останній складається з холодного чаю та лимонаду.

На третій сходинці опинився Чарльз Шульц, відомий американський карикатурист, відійшов у вічність в 2000 році. Його родичі заробили 38 мільйонів доларів. Гроші були отримані за продаж прав на використання деяких персонажів, намальованих Чарльзом.

Читайте також: Речі, які варто розповісти доньці, поки вона не стала дорослою

На четвертому місці розташувався король рок-н-ролу Елвіс Преслі, який пoмер в 1977 році. Його дохід склав 35 мільйонів. Це пов’язано з музикою, від якої люди фанатіють досі: продовжують скуповувати її в музичних магазинах.

Топ-13 за версією журналу виглядає так:

Майкл Джексон – 75 млн
Арнольд Палмер – 40 млн
Чарльз Шульц – 38 млн
Елвіс Преслі – 35 млн
Боб Марлі – 23 млн

Том Петті – 20 млн
Прінс – 18 млн
Доктор С’юс – 16 млн
Джон Леннон – 12 млн
Альберт Енштейн – 10 млн

Девід Боуї – 9,5 млн
Елизавет Тейлор – 8 млн
Бетті Пейдж – 7,5 млн