Події
Надію Савченко звільнили: як зірки підтримували полонянку

Українську льотчицю Надію Савченко звільнили. Вона повернулася в Україну. Ivona вирішила згадати, як зірки українського та російського шоу-бізнесу підтримували полонянку весь цей час.

“Я хочу сказати, що ми її пам’ятаємо, любимо, чекаємо. Якщо у політиків є совість, її треба відправити додому. Коли Грузію бомбили в 2008 році, то був узятий в полон командир одного російського літака. Я першим написав в газеті, я його не бачив, що “вилікуєте і відправте додому”. А такого прецеденту, щоб жінка досі була в тюрмі, це жах “, – сказав Вахтанг Кікабідзе.

Читай також: НЕ ДАЙТЕ МЕНІ СКУРВИТИСЯ, — ПЕРША ПРОМОВА САВЧЕНКО НА БАТЬКІВЩИНІ (ВІДЕО)

“Дорога Надія! Я дуже вдячна тобі за теплі слова і віру в нашу перемогу! Ти – дуже сильна жінка, твоєю мужністю захоплюється цілий світ! Ми дуже чекаємо тебе вдома! Залишайся живою! Ти нам потрібна! З любов’ю і повагою Джамала

“Мені просто по-жіночому було її дуже шкода, ми упустимо всі моменти, хто правий, хто винен – неважливо. Я розуміла, що 22 роки – це дуже важко і боляче і це, в принципі, покалічена доля жінки. І для мене вона, в будь-якому випадку, революціонер “, – Катерина Кузнєцова.

“По-перше, я знаю значення слова “анексія”. По-друге, я знаю значення слова “аншлюс”. Це все одно, що залишити за собою Кеннинсберг в Німеччині і сказати, що Калінінград – їх місто. Це – моя принципова позиція. Я з тих людей, які знають, що не можна жінку садити в тюрму на 22 роки. Я образно зараз сказав, але зрозуміло про кого я говорю. Я про Савченко говорю “, – заявив Отар Кушанашвілі.

Тетяна Лазарєва написала пост, в якому чітко дала зрозуміти, що в разі, якщо Надія помре через оголошене нею голодування, то вона поїде з Росії. Лазарєва зізналася, що вона не бажає жити в країні, де панує Володимир Путін.

лазарєва
Лія Ахеджакова зізналася, що щиро переймається долею української льотчиці, незаконно засудженої в Росії і засудженої до 22 років позбавлення волі. Актриса сказала, що часто плаче через ситуацію, що склалася, і їй дуже соромно за те, що все так склалося. Артистка порівняла Савченко з Жанною д’Арк і звернулася до української льотчиці з проханням не піддаватися на тиск і не губити себе.

Читай також: ПУТІН ПОМИЛУВАВ САВЧЕНКО

Олексій Горбунов розповів, що вимагає зробити українську льотчицю Надію Савченко, яка зараз перебуває в російській в’язниці, генеральним прокурором України. Також Горбунов підкреслив, що не розуміє навіщо потрібні “чорні списки”, і чому В’ячеслав Кириленко обіймає посаду міністра культури України.

“Я Ніколи в житті НЕ присвячувала нікому своих пісень. Співала душею для кожного з вас. Але зараз серце прагне в свій способ підтримати нашу Надію! Яке символічне ім’я !!! У ньому для мене все – і сила, і гордість, і незламність, і перемога! Я пишаюся тобою Українка, я пишаюся тобою Воїн, я пишаюся тобою Жінко !!! Моя пісня Вільна! – Це Присвятої тобі, Надіє! Ти Вже вільна духом і вірою, але я сподіваюсь, что скоро ти будеш вдома і ми разом заспіваємо … Вільна “, – Анастасія Приходько

“Найцінніша річ, яку дав нам Бог – це життя. Гідне життя завжди приводить до перемоги. Твоя перемога- Попереду, Надіє! Живи! #FreeSavchenko “, – Святослав Вакарчук.

Звичайно, це не всі слова підтримки, котрі писали в своїх соціальних мережах знамениті актори, виконавці та ведучі. Вони і зараз продовжують з трепетом чекати повернення Надії в Україні.

Читайте також: СУД РФ ДАВ САВЧЕНКО 22 РОКИ КОЛОНІЇ

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook