fbpx
Світ
На Західній Україні побудують німецькі заводи

Німецькі постачальники деталей для автомобільної промисловості заявили про наміри побудувати нові заводи на Західній Україні протягом найближчих років. Про це йдеться в заяві Делегації німецької економіки в Україні, оприлюдненому у вівторок, 22 березня, передає DW.

Німецькі постачальники автодеталей планують створити 9-10 тис. нових робочих місць. Бізнесмени уточнили, що на сьогодні на виробничих майданчиках в західному регіоні України вже працюють близько 25 тис. людей.

Делегація також повідомила про “значне зростання” кількості німецьких компаній в Україні – з березня 2013 року, ще до початку конфлікту на Донбасі. З тих пір присутність економіки Німеччини в Україні зросла на 5,1%, а кількість юридичних осіб з німецьким участю – на 6%.

Експорт з Німеччини в Україну в 2015 році значно впав – на 18,4% порівняно з 2014 роком, проте в січні поточного року вперше за 32 місяці показав зростання – на 11,8%, згідно зі статистикою організації.

Український експорт в Німеччині в січні 2016 го зріс на 7,7%. В цілому обсяг прямих німецьких інвестицій в економіку України на кінець минулого року становив близько $ 5,4 млрд. Делегація вказала, що це – 12,5% загальних прямих іноземних інвестицій в Україну, третє місце після Кіпру та Нідерландів.

Як повідомляли Українські Новини, раніше Порошенко провів зустріч з Меркель і Олланд під час робочого візиту до Брюсселя.

Джерело.