fbpx
Політика
На Харківщині для учасників АТО побудують спеціальне селище

Котеджне селище для учасників АТО – вже шосте і найбільше в області – побудують в Чугуївському районі Харківщини.

Про це журналістам розповів головний спеціаліст сектору Державної служби у справах ветеранів війни і учасників АТО в Харківській області Юрій Корсунов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“У Чугуївському районі буде створено вже шосте і найбільше дачне селище для воїнів АТО у регіоні. Воно поповнить список селищ – Коротич, Вільхівка, Руська Лозова, Ліпці, Бабаї, де також виділені земельні ділянки для військових”, – розповів Корсунов.

За його словами, воїни АТО підготували звернення в Міноборони і Кабмін з проханням виділити кошти на будівництво житла на ділянках у Чугуївському районі.

Читайте також: 700 зникли безвісти, 136 полонених українців! (відео)

“Міністерство оборони в 2016 році передбачило на будівництво житла для військовослужбовців близько 1 млрд грн. Частина коштів може бути використана для будівництва котеджного селища у Малинівці Чугуївського району”, – додав Корсунов.

За словами головного архітектора Чугуївського району Петра Старусева, ділянка землі, виділена для ветеранів АТО в Чугуївському районі, займає площу 20 га: “Тут розмістять 203 садові ділянки, які увійдуть до складу селища Малинівка”.

Як повідомляв раніше Укрінформ, з жовтня 2015 року майже 1500 учасників АТО отримали земельні ділянки на території Харківської області.

У регіоні мобілізовано більш як 3 тисячі людей і, згідно з законом, усі вони мають право отримати земельний наділ.

Джерело.