fbpx
Події
Міськрада Тернополя заборонила шансон і російську поп-музику в маршрутках

Тернопільська міська рада заборонила звучання в громадських місцях російської музики, виконавці чи творці якої своїми діями «створюють загрозу національній безпеці України». Про це повідомляє сайт міської ради.

Під заборону потрапили 14 виконавців, внесені до «чорного списку» СБУ: їхні пісні відтепер не можна транслювати в громадському транспорті, розважальних центрах та інших громадських місцях Тернополя. При цьому в списку є діячі культури, які ніколи не виявляли схильності до публічного виконання російських пісень, в тому числі французький актор Жерар Депардьє.

Згідно з рішенням міськради, в Тернополі заборонені: Кучеренко Володимир, Холмогоров Єгор, Хазін Михайло, Газманов Олег, Кобзон Йосип, Перфілова Алла (Валерія), Пригожин Йосип, Безруков Сергій, Боярський Михайло, Росторгуев Микола, Охлобистін Іван, Пореченков Михайло, Лепс Григорий, Депардьє Жерар.

Крім того, цим же рішенням Тернопільської міськради заборонили перевізникам включати в салонах громадського транспорту російську музику жанру «шансон» та «іншу кримінальну лірику». Це ж рекомендується адміністраціям ресторанів, установам культури, клубам караоке, підприємствам і підприємцям міста. Тернополян просять повідомляти про факти порушення через веб-портал «Відкрите місто», або в міську раду за цілодобовою «гарячою» телефонною лінією.

Читайте також: Міністр культури: Україна може збагатити Європу.

Джерело.