Без рубрики
Міністр культури видалив пост у Facebook про “народну артистку” Джамалу

Зі сторінки Facebook міністра культури Євгена Нищука зник пост, в якому він заявив про те, що переможниця “Євробачення-2016” Джамала отримає звання “народної артистки України”

Про це повідомила у Facebook народний депутат Ірина Подоляк.

“Ви знаєте, що вселяє надію? Я вам скажу. От годину тому з’явився пост від Євгена Нищука, щодо можливої ініціативи Мінкульту присвоїти Джамалі звання Народної артистки України, Однак, після коментарів, які були заперечними, аргументованими і вмотивованими, він цей пост прибрав, що свідчить про те, що думання потрохи повертається в Мінкульт, що не може не тішити”, – написала Подоляк.

Вона також додала, що “систему відзнак треба реформувати”, і відповідний законопроект вже зареєстрований.

Раніше міністр культури Євген Нищук повідомив, що співачка Джамала отримає звання народної артистки України.

«Вже переговорили з колегами, готуємо документи від Мінкультури на отримання Джамалою звання – Народна артистка. Бо, хто б як не ставився до таких нагород, а це невеликий комплімент від держави, символічна, але приємна подяка!», – написав він на своїй сторінці у соцмережі.

Джамала здобула перемогу на конкурсі Євробаченні-2016, що відбувся вчора у Стокгольмі. Вона виступила з піснею “1944”, в якій розповідається про трагедію кримськотатарського народу.

Читайте також: Джамалу нагородять званням “Народна артистка України”.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook