fbpx
Події
Мама Іринки Мукоїди розповіла, що на неї здійснюють тиск(відео)

Мама Ірини Мукоїди написала в поліцію заяву про здійснення на неї тиску. Жінка також розповіла журналістам із чим зіштовхнулася після смeрті Іринки, відеозвернення було оприлюднено на сторінці Бориса Машлянки у youtube.

Пані Ольга розповіла, що експерт-криміналіст (з опису п. Ольги,-ред) проекту “Слідство ведуть екстрасенси” намагалась переконати її, що саме через неї за ґратами знаходиться невинна людина, а саме підозрюваний Василь Гнатюк.

Жінка стверджує, що представники телеканалу переслідують її і вимагають від неї коментаря, лякаючи своїми переслідуваннями її малолітніх дітей.

Крім того, п. Ольга стверджує, що односельці звинувачують її у тому, що вона отримала гроші, а саме 100 00 гривень, щоб змінити ставлення до підсудного та засудити його.

Також жінка попросила вибачення у поліцейських за те, що на початку слідства не вірила у версію поліції і вимагала делегувати розслідування поліції сусідньої області.

Читайте також: Перетворили трaгедію в шоу: у Вишнівець приїхали екстрасенси (відео)

Нагадаємо, 17-річну мешканку селища Вишнівець Ірину Мукоїду знайшли мeртвою на вулиці на світанку 26 червня. У дівчини було ножoве поранення просто у сeрце. За день до цього вона відсвяткувала випускний у школі. Через кілька днів правоохоронці затримали підoзрюваного у її вбuвстві – 16-річного підлітка із сусіднього села.

Навіть оприлюднили аудіозаписи його розмов із братом та батьками. Однак ні місцеві мешканці, ні, тим паче, родичі хлопця не хочуть вірити, що це зробив він. Вони звинувачують поліцію у підтасуванні фактів. Мати хлопця звернулася по допомогу до людей із над можливостями і запросила в село учасників проекту «Битва екстрасенсів».

 

Реклама

Related Post

facebook