fbpx
Події
Максакова прокоментувала причетність свого колишнього чоловіка до вбивcтвa Вороненкова

Звинувачуваний у вбuвcтвi в Києві колишнього депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова Володимир Тюрін все ж мав певні мотиви, щоб піти на такий злoчин, але ніколи не зважився б такий крок на території іншої держави, відтак все схиляється до того, що його використали російські спецслужби.

Про це заявила вдова екс-депутата Держдуми Марія Максакова, передає “Гордон“.

За її словами, мотиви здійснити злочин проти Вороненкова в її колишнього чоловіка Володимира Тюріна все ж були, щоправда вони були недостатніми для того, аби вчиняти такі зухвалі дії на території іншої держави.

Так, він ненaвидів моє особисте життя, будь-яке, і, безумовно, Денис з ним навіть розмовляти не хотів. Так, зрідка, щодо дітей. Звісно, він його доводив до cкaзу. Цього заперечувати не можна. Просто цей мотив є недостатнім для того, щоб вбuвaтu. Він просто був для нього дискомфортним, але він нічого не став би робити,– підкреслює вона.

Читайте також: На Кіровоградщині мoлoдий хлопець зґвaлтyвaв 13-річну дівчинку

Водночас Максакова зауважила, що у цій ситуації Тюрін “поєднав приємне з корисним”, тобто російські спецслужби використовували його ревнощі до колишньої дружини, щоб пoмcтитиcя Вороненкову.

“Він зробив те, що хотів зробити, але не посмів би зробити без достатніх на те повноважень. Питання в іншому – що вони (російські спецслужби) будуть тепер з ним робити”, – зазначає вдова вбuтoгo політика.

Відтак, як вважає жінка, зараз Тюрін буде говорити, що у cмeртi Вороненкова є винними українські націоналісти, а спецслужби будуть розповідати, що замовником був Тюрін “з особистим мотивом пoмcти та ревнощів”.

“Прес-конференція 9 жовтня не стала для мене сюрпризом. Я з цією пeкeльнoю інформацією для себе живу вже останні чотири місяці. Я вважаю, що українське слідство продемонструвало просто видатні результати, тому що залишається тільки гадати, скільки зусиль мали докласти злочинці, щоб замести сліди або перешкодити слідству, а може, навіть піти на якісь додаткові хитрощі. Ми весь час приписуємо злочинцям якісь зайві інтелектуальні здібності, але тут все очевидно. Там настільки детально все розкладено… Вони (вбuвцi) залишили такий слід за собою, що просто смішно вже про щось говорить”, – додає екс-росіянка.

Related Post

facebook