fbpx
Політика
Ляшко відмовився підтримати Гройсмана на пост прем’єра

Лідер РПЛ повідомив, що фракція РПЛ не підтримає кандидатуру Гройсмана на пост глави уряду через “відсутність у нього чіткої позиції”

Глава Верховної Ради Володимир Гройсман завершив презентацію проекту плану дій на посаді прем’єр-міністра в ході ради коаліції. Про це після закінчення засідання фракцій більшості журналістам повідомив лідер РПЛ Олег Ляшко, передає кореспондент ЛІГА.net.

Читайте також: З’їзд БПП підтримав кандидатуру Гройсмана на посаду прем’єра.

“Пан Гройсман щойно презентував програму дій, як претендент в кандидати на прем’єр-міністра”, – заявив Ляшко, зазначивши при цьому, що на даному етапі фракція Радикальної партії не підтримає кандидатуру Гройсмана на пост глави уряду через “відсутність у нього чіткої позиції” щодо дозволу на продаж земель сільхозпризначення, проти якого виступає РПЛ.

“Якщо людина, яка претендує на те, щоб очолити уряд, не має позиції щодо такого світоглядного питання, у нас виникають сумніви щодо можливості бути прем’єр-Міністром”, – зазначив Ляшко.

У свою чергу, народний депутат від Батьківщини Сергій Власенко повідомив, що Гройсман пообіцяв розглянути пропозиції, внесені представниками всіх фракцій коаліції до наступного тижня.

“Єдине, що сказав голова Верховної Ради, який презентував програму кандидата в прем’єр-міністри, він ще раз підкреслив, що це попередня програма, що це попередня розмова і звичайно ж у нього буде час до наступного тижня доопрацювати ті пропозиції, які він вніс” , – повідомив Власенко.

За його словами, поки рано говорити про те, чи буде підтримувати Батьківщина кандидатуру Гройсмана на пост глави уряду.

Вчора глава фракції БПП Юрій Луценко повідомив, що спікер парламенту Володимир Гройсман розглядається як кандидат в прем’єри. У п’ятницю, за його словами, Гройсман представить план дій його Кабміну, якщо він отримає підтримку парламенту.

Читайте також: “Не я цю кризу створював”. Яценюк поставив ультиматум парламентським фракціям.

Джерело.