Світ
Ліки з марихуани можуть перемогти епілепсію – вчені

У США пройшли успішні клінічні випробування препарату з канабісу.

Американська компанія GW Pharmaceuticals заявила, що її медичний препарат Epidiolex, отриманий з марихуани, успішно показав себе в клінічних випробуваннях, повідомляє The New York Times.

Epidiolex спрямований на лікування синдрому Драве, який зустрічається у дітей, також відомого як важка міоклінічна епілепсія дитячого віку. Раніше це захворювання призводило до тяжких затримок розвитку і ранньої смерті хворих.

Вартість акцій GW Pharmaceuticals відреагувала на новину стрімким зростанням. Якщо компанія зможе врегулювати всі необхідні процедури, Epidiolex стане першим в США офіційним препаратом, виготовленим з марихуани.

Читайте також: Вчені обіцяють, що скоро рак лікуватимуть одним уколом.

Раніше батьки дітей з синдромом Драве самовільно практикували застосування витяжок з канабісу. Багато американських сім’ї були змушені переїхати з попереднього місця проживання в штати з більш терпимим законодавством щодо конопель, зокрема в Колорадо, де продаж психотропного засобу рослинного походження легалізований.

Наукова громадськість скептично ставилася до окремих відомостей про самолікування “травичкою”, стверджуючи, що клінічних досліджень, які відповідають стандартам доказової медицини, до цих пір не було. Тому останні дані про Epidiolex і стали справжнім проривом, як для лікарів, так і для американської громадськості в цілому.

Джерело.

Related Post

facebook