Політика
Кушанашвілі перепросив Яценюка через газету

Російський журналіст Отар Кушанашвілі вибачився перед прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком. Про це він заявив в інтерв’ю “Комсомольській правді” в Україні”.

“Я приношу вашому прем’єр-міністру Яценюку свої вибачення через вашу найпопулярнішу, на зло всім вашим конкурентам, газету. Якщо це допоможе усуненню непорозуміння, схиляю голову і приношу свої щирі вибачення”, – заявив він.

Нагадаємо, що саме через образу Яценюка Служба безпеки України внесла його до “списку нев’їзних”.

“Мені здається, що тільки один погляд прем’єр-міністра країни, в яку я збираюся їхати, каже про те, що рівень психопатії дуже високий… Ось Яценюк… По очах його видно, що він несповна розуму. Навіть виходячи з цього, оскільки він один з головних, хто веде цю війну, можна прийняти рішення, що з цією стороною, київської, щось не так…” – заявив тоді Кушанашвілі в інтерв’ю LifeNews.

“Ніколи в своїй діяльності я не виходив з того, як і кого болячіше хвицнути. Я думав, що роблю це смішно. Але я не хочу, щоб діти Яценюка ці слова почули і подумали, що до їх батька ставлять так негативно. Може, проблема в тому, що в його родині не така атмосфера гомеричного реготу панує, як в моїй? – виправдався журналіст.

Як повідомлялося раніше, Кушанашвілі зізнався, що був п’яний, коли говорив про Україну. Тим часом в Росії обурилися через заборону в’їзду в Україну журналіста

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook